#WRACAMY #WEAREBACK

Kup bilet na mecz z Górnikiem i zbij “piąteczkę” z Biało-Zielonymi!

Puść wodze fantazji… Do meczu Lechia Gdańsk vs. Górnik Łęczna pozostało kilka minut. Na Polsat Plus Arenie Gdańsk narasta wrzawa. Już za chwilę piłkarze obu drużyn wkroczą na murawę. Czekają tylko na znak w tunelu technicznym, a Ty… Razem z nimi! 3… 2… 1… Ruszyli! Wyciągasz rękę, a cały pierwszy skład po kolei zbija z Tobą „piąteczkę”! Nie dziwota – przecież jesteś ich wiernym fanem. Co za potężny zastrzyk adrenaliny! Wyobrażasz sobie taki scenariusz? Możesz go wcielić w życie.

BILETY.LECHIA.PL

Kalendarz podpowiada, że dziś wypada Dzień Chłopaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych kibiców fantastyczną niespodziankę. Do środy kup ON-LINE bilet na piątkowy mecz z Górnikiem Łęczna. Spośród wszystkich osób, które zmieszczą się w tym przedziale czasowym wybierzemy trzech kibiców, którzy znajdą się w tunelu technicznym i przed pierwszym gwizdkiem przybiją „piątkę” z piłkarzami Lechii Gdańsk.

Podpowiedź dla Pań. Nie wiesz jaki prezent sprawić swojej drugiej połówce na Dzień Chłopaka? Pomysł podajemy na tacy. To jest podanie do pustej bramki… Pozostało tylko skierować piłkę do sieci!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi