#WRACAMY #WEAREBACK

Lechia Gdańsk liderem bezpieczeństwa i profesjonalnej organizacji meczów

Lechia Gdańsk znalazła się wśród 3 najlepszych organizatorów meczów w minionym sezonie. W wielu kategoriach kibice w Gdańsku mogli liczyć na najwyższy poziom obsługi podczas widowiska.

Przygotowany przez Polski Związek Piłki Nożnej raport dot. organizacji i stanu bezpieczeństwa podczas meczów piłki nożnej szczebla centralnego nie pozostawia wątpliwości. Lechia Gdańsk otrzymała ocenę 5 (w skali od 1 do 6) i razem z Wisłą Kraków i Jagiellonią Białystok uzyskała najwyższą notę w skali całego sezonu 2019/2020.

 

Szczegółowej ocenie podczas każdego meczu podlegały 3 obszary: bezpieczeństwo, obsługa i zabezpieczenie. Lechia Gdańsk była w czołówce praktycznie we wszystkich ocenianych aspektach, a wiele z poszczególnych rankingów wygrała. Najwyższe noty klub zebrał za: organizację parkingów dla kibiców oraz dla drużyn i oficjeli meczowych, punkty gastronomiczne, warunki pracy na stanowisku dowodzenia, warunki pracy dla mediów oraz warunki oglądania meczu i pracę stewardów.

 

– Cieszymy się, że nasi kibice mogą oglądać mecze w najbardziej komfortowych warunkach w Polsce. Tym bardziej, że na koniec rozgrywek zorganizowaliśmy 5 meczów w zaostrzonym reżimie sanitarnym, co dla wszystkich było nową sytuacją, ale zdaliśmy również ten egzamin. Najlepiej potwierdzają to pozytywne wyniki dwóch kontroli SANEPID-u, który badał stopień naszego przygotowania na przyjęcie kibiców i gości VIP – podkreślił Marek Czyżewski, kierownik ds. bezpieczeństwa Lechii Gdańsk.

 

Cały raport można znaleźć na stronie internetowej PZPN.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi