#WRACAMY #WEAREBACK

Lechia Gdańsk szkoli i dzieli się wiedzą

Drużyna Kobiet Lechii Gdańsk rozwijała umiejętności komunikacyjne podczas wewnętrznych warsztatów.

Ostatnio bardzo dużo mówi się o „Przygotowaniu Psychologicznym – Suplemencie Narodowego Modelu Gry” wydanej przez PZPN publikacji trenerów I zespołu: Piotra Stokowca, Łukasza Smolarowa i Pawła Habrata. To pozycja przede wszystkim dla trenerów piłkarskich, ale również dla zawodników i rodziców dzieci, które trenują piłkę nożną.

Praca nad przygotowaniem mentalnym i komunikacją w zespole jest stałym elementem pracy nie tylko pierwszego zespołu, ale również Akademii Lechii Gdańsk. Ostatnio drużyna Kobiet Lechii odbyła szkolenie z komunikacji w drużynie. Zajęcia miały charakter teoretyczny oraz praktyczny.

– Komunikacja jest to bardzo ważnym elementem, który wpływa na funkcjonowanie zespołu zarówno na boisku jak i poza nim. Świadomość zasad komunikacji wpływa na zgranie i zaangażowanie zespołu. Na szkoleniu poruszyliśmy powody, dlaczego w tej samej sytuacji różni zawodnicy reagują zupełnie inaczej. Z tego wynikła rozmowa o różnicach pomiędzy temperamentem a osobowością. Kluczowa część dotyczyła dobrych komunikatów – jakie komunikaty są ważne na boisku oraz co pomaga i przeszkadza w komunikacji na meczu – mówi psycholog Akademii Lechii Gdańsk Natalia Breza.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi