#WRACAMY #WEAREBACK

Lechia Gdańsk wspiera „Szlachetną Paczkę” kolejny rok!

Lechia Gdańsk po raz kolejny włącza się do programu społecznego „Szlachetna Paczka”, która pomaga potrzebującym rodzinom w całej Polsce. Piłkarze gdańskiego klubu wybrali się na zakupy, aby spełnić marzenia jednej z gdańskich rodzin i dzisiaj pakowali paczki w asyście wolontariuszy. Każdy ma możliwość włączenia się do tej szlachetnej akcji i każdego serdecznie do tego namawiamy.

Klub nie po raz pierwszy wspiera tę bardzo ważną inicjatywę, która ma na celu pomoc naprawdę potrzebującym ludziom dotkniętym trudną sytuacją, często zupełnie losową. Wspólnie z przedstawicielami „Szlachetnej Paczki” udało się wytypować rodzinę z Gdańska i dzięki zaangażowaniu wszystkich stron, można było otoczyć ją opieką.

Jest to bardzo miłe, że kolejny już rok przyłączamy się do „Szlachetnej Paczki”. Z drugiej strony jest to bardzo ciężkie, ponieważ trzeba wybrać jedną rodzinę, a takich potrzebujących rodzin jest dużo więcej. W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc rodzinie z Gdańska, z Przymorza. Jest to rodzina z trójką dzieci, w której są problemy zdrowotne, a koszty leczenie są naprawdę duże, dlatego wspólnymi siłami staraliśmy się im pomóc – mówił kapitan gdańskiej drużyny Maciej Gajos.

Lista niezbędnych akcesoriów zawierała m.in. laptopa jako sprzętu do nauki, nowej pościeli, ręczników oraz żywności. Dla dzieci dodatkowo zakupiliśmy kilka fajnych zabawek, aby również podarować im odrobinę radości.

Zakupiliśmy laptop, który był bardzo potrzebny do nauki rodzinie i bardzo go potrzebowała. Sporo zabawek, jak Lego, lalki Barbie, figurkę Batmana czy takie z motywem Psiego Patrolu. Mamy nadzieję, że rodzinie będzie się podobało, i wierzę, że każdego roku klub będzie pomagał włączając się m.in. właśnie w takie akcje – mówił Rafał Pietrzak, obrońca Lechii.

Finał „Szlachetnej Paczki 2022” zaplanowany jest na drugi weekend grudnia. Wtedy też wszystkie paczki trafią do rodzin w ramach „Weekendu Cudów”.

#Pomagamy

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi