Lechia Gdańsk wyrusza na obóz przygotowawczy

Dwudziestu pięciu piłkarzy wyruszy w środę na obóz przygotowawczy w Gniewinie, który będzie głównym etapem przygotowań Lechii Gdańsk do nowego sezonu rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Środa będzie bardzo pracowitym dniem dla naszej drużyny. Najpierw rano udadzą się do Warszawy, gdzie o godzinie 15 zmierzą się przy Łazienkowskiej z Legią. Mecz decyzją obydwu sztabów będzie zamknięty dla mediów oraz publiczności. Po jego zakończeniu pojadą na wspólny posiłek, a następnie udadzą się do Gniewina, gdzie od czwartkowego poranka rozpocznie się zgrupowanie.

Biało-Zieloni w Hotelu Mistral Sport przebywać będą do 9 lipca, w międzyczasie rozgrywając sparingowe potyczki z Lechem Poznań (w Poznaniu), Stomilem Olsztyn (w Olsztynie) oraz Radomiakiem Radom (w Gniewinie).

Trener Piotr Stokowiec na obóz zabrał kadrę liczącą dwudziestu pięciu zawodników. Znaleźli się w niej m.in. nowy nabytek Lechii Ilkay Durmus oraz przebywający na testach Miłosz Szczepański. Dodatkowo, pomimo kilkumiesięcznego stażu w drużynie, na swój pierwszy obóz pojadą Mykola Musolitin oraz Joseph Ceesay. Kadrę uzupełni kilku młodych piłkarzy jak Antoni Mikułko czy Bartosz Brylowski.

Na zgrupowaniu przed nowym sezonem zabraknie kontuzjowanego Omrana Haydary’ego, a Dusan Kuciak, który przebywa na urlopie po zakończeniu Euro 2020, dołączy do zespołu 5 lipca.

Kadra Lechii Gdańsk na zgrupowanie w Gniewinie (30 czerwca – 9 lipca):

Bramkarze: Zlatan Alomerović, Dusan Kuciak, Antoni Mikułko

Obrońcy: Rafał Pietrzak, Michał Nalepa, Mario Maloca, Bartosz Kopacz, Mykola Musolitin, Kristers Tobers, Bartosz Brylowski

Pomocnicy: Filip Koperski, Jarosław Kubicki, Maciej Gajos, Jan Biegański, Jakub Kałuziński, Tomasz Makowski, Ilkay Durmus, Miłosz Szczepański, Joseph Ceesay, Conrado Buchanelli Holz, Egzon Kryeziu

Napastnicy: Kacper Sezonienko, Łukasz Zwoliński, Flavio Paixao, Mateusz Żukowski

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi