Lechia Gdańsk z wizytą na Olimpiadzie Marzeń – Sięgaj Gwiazd

Dwóch zawodników Lechii Gdańsk, Michał Nalepa i Flavio Paixao, wzięło dziś udział w Olimpiadzie Marzeń – Sięgaj Gwiazd organizowanej przez Fundację My Space Love Story. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z trójmiejskich MOPS i OHP, z którymi piłkarze rozmawiali, odpowiadali na pytania, robili zdjęcia oraz podpisywali plakaty i plany lekcji.

OLIMPIADA MARZEŃ – SIĘGAJ GWIAZD to projekt, który powstał w celu upowszechniania pozytywnych postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych i poszerzenia wiedzy dotyczącej niepełnosprawności. Program skupiał się na sporcie oraz wsparciu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz potrzebującej z różnych środowisk. Miał też pokazać, że sport może być również znakomitym sposobem na budowę relacji społecznych, poznanie świata, nowych przyjaźni, zdobycie dotychczas nieznanych umiejętności.

Michał Nalepa i Flavio Paixao byli jednymi z gośćmi OLIMPIADY MARZEŃ – SIĘGAJ GWIAZD. Początkowo dzieci rozmawiały z piłkarzami, zadawały liczne pytania. Następnie dzieci otrzymały plany lekcji i plakaty Lechii Gdańsk, na których zebrały podpisy swoich idoli. Kolejnym gościem była żeglarka – Aleksandra Melzacka, która niedawno wróciła z Igrzysk Olimpijskich w Tokyo. Dzieci również zadawały jej pytania oraz prosiły o podpis. Na końcu wszyscy razem wykonali pamiątkowe zdjęcie.

OLIMPIADA MARZEŃ – SIĘGAJ GWIAZD odbywała się w dniach 26.07-6.08 na terenach gdańskiego AWF-u. Dzieci każdego dnia olimpiady mogły zwiększać swoje umiejętności w dziedzinach sportów olimpijskich przy pomocy trenerów oraz wzięły udział w szkoleniach z żeglarstwa. Ponadto, organizowane były spotkania ze sportowcami, na których dzieci mogły z nimi porozmawiać i poznać odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze światem sportu.

Partnerem strategicznym OLIMPIADY MARZEŃ – SIĘGAJ GWIAZD był PKN ORLEN. Grupa ORLEN jest największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach jak Fortune Global 500. Grupa ORLEN prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi