#WRACAMY #WEAREBACK

Lechia na Forum – prezentacja drużyny

Drodzy Kibice! Biało-Zielona Rodzino!

W najbliższą środę zarządzamy rodzinny zjazd – Lechia na Forum! Miesiąc temu oficjalnie dobiegło końca letnie okienko transferowe. Wszystkie tajemnice zostały rozwiane, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Teraz chcemy spotkać się z Wami podczas oficjalnej prezentacji składu Lechii Gdańsk na sezon 2023/2024.

Czekamy na Was w środę (4 października), punktualnie o godzinie 18:00 w Forum Gdańsk. Tego dnia mostek nad Kanałem Raduni znajdujący się wewnątrz obiektu na poziomie 0, zamieni się w Biało-Zieloną scenę! W ramach wydarzenia odbędzie się prezentacja wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego, wysłuchacie przesłania do kibiców od pierwszego trenera – Szymona Grabowskiego i kapitana – Luisa Fernandeza, zrobicie sobie selfie z zawodnikami i zbierzecie autografy.

Wraz z naszymi partnerami zaplanowaliśmy dla Was także dodatkowe atrakcje. Od godziny 17:00 na placu przed głównym wejściem do Forum Gdańsk (od strony Targu Rakowego) swoje miasteczko rozstawi partner techniczny Lechii Gdańsk, czyli Adidas R-GOL. Jak na sklep piłkarski przystało nie zabraknie futbolowych atrakcji, takich jak Piłkarski Darts czy Arena 1vs1.

W Forum Gdańsk od godziny 17:00 czekamy na Was także na poziomie 0 z punktem sprzedaży (scena za mostkiem), w którym wyposażycie się w wejściówki na najbliższe spotkanie z Górnikiem Łęczna – piątek, 6 października, godzina 20:30.

Obok wysepki z biletami, czekać będzie na Was Lechia Fanstore. Do nabycia najnowsze gadżety w barwach naszego Klubu! Bluzy, koszulki, czapki, spodenki, kubki, portfele… I wiele więcej!

Tego dnia nie może Cię zabraknąć! Biało-Zielona rodzina jest najważniejsza!

Środa, 4 października 2023 r., Forum Gdańsk.

To nie koniec niespodzianek! W ramach wydarzenia Lechia na Forum, zobaczymy się z Wami także dzień później. Szczegóły w osobnym komunikacie.

A My swoje! Lechia Gdańsk!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi