#WRACAMY #WEAREBACK

Łukasz Smolarow wraca do Lechii Gdańsk – będzie pełnił funkcję dyrektora ds. sportu

Łukasz Smolarow w latach 2018 – 2021 pełnił funkcję asystenta ówczesnego trenera Biało-Zielonych, Piotra Stokowca. Tym razem wraca do Gdańska z inną misją, którą będzie wypełniał na nowym stanowisku dyrektora ds. sportu.

Po roku i 4 miesiącach wracam do Gdańska. Myślę, że moje nowe obowiązki nie różnią się aż tak od tych, którymi zajmowałem wcześniej. W dalszym ciągu będę zajmował się przede wszystkim tematami stricte boiskowymi, wsparciem w procesie treningowym czy kształtem kadry zawodniczej. Czeka mnie praca opierająca się na relacjach i dobrej komunikacji. Cieszę się, że będę blisko drużyny i sztabu szkoleniowego powiedział nam Łukasz Smolarow, dyrektor ds. sportu Lechii Gdańsk.

Warto również wiedzieć, że do zadań Łukasza Smolarowa będzie należeć nadzór i realizacja polityki sportowej klubu, w której zawierać się będzie między innymi kontrola nad funkcjonowaniem i rozwojem sportowym pierwszej drużyny. Dyrektor ds. sportu będzie również wspierać obszar skautingu oraz ściśle współpracować ze sztabem szkoleniowym oraz Akademią Lechii Gdańsk.

Witamy ponownie i życzymy powodzenia!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi