#WRACAMY #WEAREBACK

Łukasz Zjawiński wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz

Napastnik Lechii Gdańsk Łukasz Zjawiński przejdzie do I-ligowej Sandecji Nowy Sącz na zasadzie transferu czasowego, który potrwa do 30 czerwca 2022 roku.

Łukasz Zjawiński to 20-letni napastnik, który przeszedł do Lechii latem tego roku. Miał za zadanie wzmocnić konkurencję wśród młodzieżowców. Aby zwiększyć szansę na regularne występy, teraz zostanie czasowo wypożyczony do Sandencji Nowy Sącz. Nowa drużyna Łukasza 2021 rok zakończyła na 5. miejscu w tabeli Fortuna 1. Ligi. Ponadto, w zespole z Nowego Sącza występuje już jeden piłkarz wypożyczony z naszego klubu – obrońca Rafał Kobryń.

Swoje pierwsze piłkarskie kroki Zjawiński stawiał w Iskrze Pszczyna. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Stali Mielec, w której w rozgrywkach PKO Ekstraklasy rozegrał 24 spotkania i zdobył jedną bramkę. Piłkarz w przeszłości występował w młodzieżowych reprezentacjach Polski U-15, U-17 i U-19. W tym sezonie w barwach Biało-Zielonych zagrał łącznie w trzech meczach: dwóch w ramach rozgrywek Ekstraklasy – z Górnikiem Łęczna i Wisłą Kraków oraz w Pucharze Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi