#WRACAMY #WEAREBACK

Łukasz Zwoliński nie zagra do końca sezonu

Łukasz Zwoliński w trakcie niedzielnego meczu przeciwko Legii Warszawa walcząc o piłkę z Arturem Borucem wpadł na słupek bramki strzeżonej przez bramkarza Legii. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, jednak nasz zawodnik dzięki interwencji sztabu medycznego Lechii był w stanie dokończyć mecz.

– Dodatkowe badania obrazowe wykonane po meczu potwierdziły, że zdarzenie nie tylko wyglądało groźnie, ale jego konsekwencją jest kontuzja, z powodu której Łukasz Zwoliński musi przedwcześnie zakończyć bieżący sezon. U naszego napastnika stwierdzono pęknięcie jednego z żeber – powiedział Maciej Pawlak z kliniki Rehasport, I lekarz klubowy Lechii Gdańsk.

– To bolesny uraz, do którego wyleczenia potrzeba przede wszystkim czasu. Szacujemy, że Łukasz będzie ponownie gotowy do gry za ok. 4 do nawet 6 tygodni. Wszystko będzie zależeć od tego, jak szybko będzie się goiła kontuzja. W tym okresie Łukasz będzie przechodził rehabilitację – podsumował Robert Dominiak, koordynator sztabu medycznego Lechii Gdańsk.

Łukasz Zwoliński w bieżącym sezonie wystąpił w 22 meczach PKO BP Ekstraklasy, w których sześciokrotnie trafiał do siatki rywali. Do tego dołożył dwa trafienia w dwóch meczach Fortuna Pucharu Polski.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi