#WRACAMY #WEAREBACK

Łukasz Zwoliński po meczu

O meczu

Po pierwszej połowie nic się nie zapowiadało na taki wynik. Na pewno jest to bolesna lekcja, jednak sądzę, że lepiej przegrać raz 5:1, dostać takiego „liścia” i się obudzić, niż przegrać pięć meczów po 1:0. Nie ma co się załamywać, bo to jest nasza pierwsza porażka od bardzo dawna. Trzeba teraz wyciągnąć wnioski. Zaraz mamy kolejny ważny mecz i uważam, że trzeba się na nim skupić. Meczu z Pogonią już nie cofniemy, po prostu musimy skoncentrować się na kolejnym meczu.

O rywalach

Kamil Grosicki zrobił dziś różnicę. Nie przypadkowo grał w takich ligach, w jakich grał, czy reprezentacji Polski. Zawodnicy, którzy wchodzili ze szczecińskiej ławki dodawali grze jakości. Nie przez przypadek Pogoń jest w tym miejscu, w którym jest.

O znajomych Portowcach

Mam kontakt z chłopakami ze Szczecina. Obaj z Kamilem jesteśmy ze Szczecina, znamy się. Mamy wspólnych znajomych, jak chociażby Bartek Ława, który do dziś gra. Zawsze jak jest możliwość, to spotykamy się na Orliku i gramy wszyscy razem, byli i obecni Portowcy. Zawsze jest jakaś okazja, żeby się spotkać i spędzić miło czas.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi