#WRACAMY #WEAREBACK

Mario Maloca na dłużej w Lechii Gdańsk

32-letni obrońca Lechii Gdańsk podpisał nowy kontrakt z Klubem. Nowo podpisana umowa Chorwata będzie obowiązywać do czerwca 2023 z możliwością przedłużenia o rok.

Mario Maloca wrócił do Lechii Gdańsk w lipcu 2019 roku po dwóch latach gry w niemieckim Greuther Fürth. Od tego czasu w barwach biało-zielonych rozegrał 66 meczów i strzelił jedną bramkę.

– Bardzo się cieszę, że dzisiaj oficjalnie mogłem ogłosić, że podpisałem kontrakt do czerwca 2023, z opcją przedłużenia o kolejny rok – powiedział Mario Maloca. Mam nadzieję, że wszyscy zobaczymy się na stadionie na meczu przeciwko Śląskowi Wrocław i będziemy cieszyć się naszym zwycięstwem.

Trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kaczmarek, również nie kryje swojego zadowolenia:

Bardzo się cieszę z tej wiadomości, że Mario zostanie z nami na dłużejOd kiedy jestem w Lechii, Mario reprezentuje dobrą formę. W rozmowach z nim zawsze czułem, że zależy mu na tym, aby zostać w Gdańsku. Zależy mu również na tym, aby wziąć na siebie jeszcze więcej odpowiedzialności i pomóc klubowi i drużynie w osiągnięciu wspólnego sukcesu. Cieszę się, że Klub i Mario doszli do porozumienia, bo jest on dla mnie bardzo ważnym zawodnikiem.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi