#WRACAMY #WEAREBACK

Michał Nalepa: Mieliśmy plan na to spotkanie

W meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Lechia pokonała Podbeskidzie 4:0 i zachowała pierwsze czyste konto od ponad miesiąca. Duża w tym zasługa Michała Nalepy, który rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie.

Lechia od początku narzuciła swój styl gry i widać było, że ma plan na to spotkanie. Jak on wyglądał? – Mieliśmy plan na to spotkanie, chcieliśmy wyjść wysokim pressingiem i odbierać piłki na połowie przeciwnika. W wielu momentach to się udawało – powiedział po meczu Michał Nalepa.

 

– Bardzo cieszę się z czystego konta, gdyż w przerwie meczu mówiliśmy, że to jeden z celów na drugą połowę. Cała drużyna dobrze reagowała po stracie piłki, dlatego Podbeskidzie miało ciężko, aby wychodzić z groźnymi kontratakami – dodał lider defensywy Biało-Zielonych.

 

Po dwóch wcześniejszych porażkach wielu zaczęło już krytykować zespół, ale on odpowiedział w najlepszy możliwy sposób – dobrymi występami na boisku. – Widać że w dwóch ostatnich meczach grało nam się lżej i nasza gra wygląda zdecydowanie lepiej, ale nie chodzimy z głowami w chmurach. Wiemy, że wciąż są jeszcze elementy do poprawy – zakończył Nalepa.

 

Lechia zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 9 punktów. W kolejnym meczu gdańszczanie zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Kraków.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi