#WRACAMY #WEAREBACK

Michał Nalepa: Potrzebujemy więcej konkretów

Autorem jedynego trafienia dla Biało-Zielonych w meczu przeciwko Warcie Poznań był stoper Lechii, Michał Nalepa. Dla naszego obrońcy była to już 3. bramka w obecnym sezonie.

– Z poziomu boiska wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą. W pierwszej połowie dużo akcji przerywaliśmy już na połowie przeciwnika, mieliśmy dobre sytuacje wynikające ze stałych fragmentów gry, ale potrzebujemy więcej konkretów, bo przy prowadzeniu 1:0 ta granica, kiedy wygrywasz, a kiedy rywal może Cię dogonić, jest cienka. Jedno dośrodkowanie i zaraz jest 1:1. Nam dziś niestety nie udało się tego wyniki odwrócić.

 

 

– Cieszą mnie strzelone bramki oraz asysty, ponieważ też chce dokładać od siebie te konkrety, żebyśmy mogli wygrywać jak najwięcej meczów, ale nie możemy zapominać, że ja jestem rozliczany ze straconych bramek, a dziś niestety nie udało się nam zachować czystego konta.

 

 

– Teraz czeka nas mecz z Puszczą Niepołomice i z mojego doświadczania wiem, że takie mecze są bardzo trudne. Granie z I-ligowym zespołem na tym etapie Pucharu Polski na pewno nie będzie prostym zadaniem, bo dla zespołu Puszczy to może być najważniejsze spotkanie od lat i z pewnością zrobią oni wszystko, żeby, jak najmocniej się nam postawić. My na pewno wyjdziemy na ten mecz z takim samym nastawieniem i dobrze wiemy, ze bez maksymalnego zaangażowania oraz twardej walki nie da się wygrać z nikim.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi