#WRACAMY #WEAREBACK

Młody obrońca dołącza do Lechii Gdańsk

Nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk został 21-letni Louis Poznański. Młody piłkarz przeniósł się do Gdańska z ligi greckiej, a jego umowa będzie obowiązywała do końca 2023 roku z opcją przedłużenia współpracy do 30 czerwca 2026 roku.

Nominalny lewy obrońca swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał w drużynach młodzieżowych m.in. Werderu Brema czy Bayernu Monachium. W seniorskiej piłce jego pierwszym klubem była PAS Giannina (łącznie 9 występów), która występuje w greckiej Superlidze.

Louis jest zawodnikiem szkolonym w Niemczech, który pierwsze kroki w piłce seniorskiej stawiał w Grecji. Jest byłym młodzieżowym reprezentantem Polski i Niemiec. Przychodzi do nas, żeby się ukształtować, rozwinąć i stanowić konkurencję na pozycji lewego obrońcy – powiedział Łukasz Smolarow, Dyrektor ds. Sportu Lechii Gdańsk.

W reprezentacjach młodzieżowych Polski rozegrał 2 mecze, Niemcy reprezentował w sumie 12 razy. Dobrze mówi w obu językach. Do Gdańska wraca w znane sobie miejsce, ponieważ na Pomorzu mieszka jego rodzina, a jako młody chłopak uczęszczał z ojcem na mecze Biało-Zielonych.

21-latek związał się z Lechią umową do końca 2023 roku. Jego kontrakt może jednak zostać prolongowany do 30 czerwca 2026.

#LechiaTwojeMiejsce Louis! Witamy!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi