#WRACAMY #WEAREBACK

Nowa strona internetowa Lechii Gdańsk

Od kilku miesięcy trwały przygotowywania do uruchomienia nowej strony internetowej Klubu. Największy nacisk został położony na dostosowanie do urządzeń mobilnych, przejrzysty układ oraz intuicyjność.

Ostatnie wydarzenia związane z pożarem serwerowni w Strasburgu spowodowały, że dotychczasowa strona klubowa była niedostępna dla internautów. To przyspieszyło prace nad ukończeniem nowej witryny klubowej.

– Niedostępność naszej strony internetowej dla kibiców była dla nas tylko dodatkową motywacją do jak najszybszego uruchomienia nowej strony. W ciągu dwóch dni zakończyliśmy prace niezbędne do uruchomienia serwisu. Naszą ambicją było przede wszystkim udostępnienie kibicom treści okołomeczowych przed meczem z Wisłą Kraków. Bardzo się cieszymy, że już dzień przed meczem otworzyliśmy platformę do komunikacji z naszymi kibicami i promocji treści związanych z Klubem – mówi Arkadiusz Bruliński, dyrektor Działu Komunikacji Lechii Gdańsk.

Stworzenie serwisu Klub powierzył firmie Yetiz Interactive. Hasło „mobile first” było naczelną zasadą przy jej tworzeniu. Nowa strona będzie przejrzystsza dla użytkowników, a poruszanie się po niej powinno być bardziej intuicyjne.

– Strona będzie sukcesywnie rozwijana i dostosowywana do potrzeb użytkowników. Chcemy, aby spełniała ona przede funkcję centrum informacyjnego dla Fanów Lechii. Jeśli nasi Kibice chcieliby przekazać nam propozycje usprawnień, prosimy o zgłaszanie ich pod adresem: media@lechia.pl. Chętnie je rozważymy i jeśli to będzie zasadne oczywiście wdrożymy – dodaje Bruliński.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi