#WRACAMY #WEAREBACK

Pierwszy sparing z Chojniczanką Chojnice

Po ponad tygodniu od powrotu piłkarzy Lechii Gdańsk do treningów po okresie świąteczno-noworocznym, zawodnicy są gotowi do dalszych i intensywnych działań przed startem rundy wiosennej sezonu ligowego Fortuna 1. Ligi. W ramach przygotowań, Biało-Zieloni zaplanowali serię sparingów, zaczynając od pierwszego pojedynku już w ten weekend!

Najbliższy mecz kontrolny Lechii Gdańsk odbędzie się w tę sobotę, o godzinie 12:00, na stadionie przy ul. Traugutta 29. Spotkanie będzie zamknięte dla otwartej publiczności, jednak media będą miały szansę obejrzenia i relacjonowania wydarzenia po okazaniu akredytacji stałych na mecze domowe Lechii Gdańsk w obecnych rozgrywkach.

Chociaż rywalizacja z Chojniczanką Chojnice nie będzie decydowała o ligowych punktach, to dla obu drużyn będzie to doskonała okazja do sprawdzenia formy po przerwie oraz dostosowania taktyki przed zbliżającym się sezonem. Trenerzy Lechii Gdańsk z pewnością wykorzystają to spotkanie do przetestowania różnych ustawień i kombinacji zawodników.

Po pierwszym sparingu, drużyna Lechii Gdańsk nie zwalnia tempa! Planowana jest kolejna gra kontrolna na dzień 19 stycznia (piątek) z Radunią Stężyca, ale prawdziwym punktem kulminacyjnym będą przygotowania w Turcji. Zespół wylatuje na obóz do tego kraju 20 stycznia, gdzie czekają ich intensywne treningi i kolejne sparingi, mające dopracować detale przed oficjalnym powrotem do rywalizacji ligowej.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi