#WRACAMY #WEAREBACK

Piłkarze i sztab Lechii Gdańsk “Aniołami Dobrej Energii”

Przed sobotnim meczem z Cracovią miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Zawodnicy oraz sztab Lechii Gdańsk wyszli na rozgrzewkę w dedykowanych koszulkach z logo „Anioł Dobrej Energii”.

Przed meczem z Cracovią zawodnicy Lechii Gdańsk razem z głównym sponsorem Klubu firmą Energa SA oraz Hospicjum Pomorze Dzieciom chcieli zwrócić uwagę na fakt istnienia i charakter działalności Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom. Piłkarze rozgrzewali się w specjalnie zaprojektowanych koszulkach, a na trybunach zasiedli przyjaciele Aniołów Dobrej Energii, którzy zagrzewali zawodników do walki.

Hospicjum Pomorze Dzieciom to domowe hospicjum, które zapewnia opiekę dzieciom dotkniętym nieuleczalnymi, bardzo poważnymi schorzeniami, działając z misją “skoro nie możemy dołożyć dni do ich życia, dołóżmy życia do dni”. Przesłaniem akcji był symboliczny gest solidarności zawodników Klubu Lechia Gdańsk z nieuleczalnie chorymi dziećmi i pokazanie, że zawodnicy Lechii Gdańsk wspierają dzieciaki walczące o każde bicie serca.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi