#WRACAMY #WEAREBACK

Piłkarze Lechii Gdańsk na festynie charytatywnym w Chmielnie

W poniedziałkowe popołudnie nasi zawodnicy: Michał Buchalik, Dusan Kuciak, Kristers Tobers, David Stec, Filip Koperski, Jarosław Kubicki i Jakub Kałuziński byli gośćmi festynu charytatywnego dla Wiktorka i Antosia, którego organizacją zajęli się między innymi nasi kibice.

W ramach festynu przewidziano wiele atrakcji. Jedną z nich było spotkanie z piłkarzami naszej drużyny. Kibice zgromadzeni na boisku piłkarskim w Chmielnie mieli okazję do zrobienia zdjęcia i zebrania autografów od naszych zawodników.

Najważniejszym celem wydarzenia było jednak zebranie jak największej sumy pieniędzy na leczenie Wiktorka i Antosia. Ze strony naszego klubu przekazaliśmy na licytację między innymi: koszulkę meczową Michała Buchalika z podpisami całej drużyny, korki Rafała Pietrzaka z autografem, rękawice Dusana Kuciaka z podpisem naszego bramkarza czy piłkę adidas z autografami piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego.

Jak zwykle, bardzo miło było się z Wami spotkać. Wsparcie w zebraniu funduszy, które mogą pomóc w powrocie do zdrowia naszym młodym kibicom to dla nas ogromna satysfakcja i zaszczyt.

Dziękujemy za Waszą obecność Biało-Zieloni! Czekamy na Was na meczu z Lechem Poznań już 31 sierpnia na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć z festynu charytatywnego dla Wiktorka i Antosia niebawem!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi