#WRACAMY #WEAREBACK

Piotr Stokowiec: Śląsk urósł w ostatnim czasie

– Chcemy postawić wysokie wymagania Śląskowi i nie ukrywam, że jedziemy do Wrocławia po trzy punkty – mówił na konferencji prasowej przed meczem ze Śląskiem Wrocław, trener Lechii Piotr Stokowiec.

O sytuacji kadrowej:

– Oprócz Szczepańskiego i Haydary’ego urazów nabawili się Michał Nalepa oraz Kristers Tobers. Jak ciężkie są to urazy trudno na razie powiedzieć. Ich absencję trzeba rozstrzygać bardziej w kwestiach tygodni. Będziemy na bieżąco informować na temat ich stanu zdrowia, ale myślę, że przynajmniej przez najbliższe kolejki nic nie zmieni się w tym zakresie. Jeśli chodzi o Bartka Kopacza to wraca i jest w pełni zdrowy.

O możliwych roszadach kadrowych w Śląsku:

– Nie ma dla mnie znaczenia, jaki skład wystawi Śląsk. Chciałbym, żeby wystawili najlepszy, jaki będą mogli w danym dniu. My skupiamy się na swoim składzie, na budowaniu swojej strategii gry i wierzę, że będzie to dobre spotkanie.

O dotychczasowej postawie Śląska:

– Jesteśmy świadkami świetnej serii Jacka Magiery i jego zespołu. Pod jego wodzą przegrali tylko raz – z Rakowem. Na pewno są w bardzo dobrej dyspozycji, usposobieni mocno ofensywnie i budują akcje w zdecydowanie inny sposób niż za trenera Lavicki. W ich grze widać dużo polotu. Śląsk urósł w ostatnim czasie i prezentuje wysoki poziom, więc dla nas tym bardziej ten mecz będzie wyzwaniem, któremu postaramy się sprostać.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi