#WRACAMY #WEAREBACK

Piotr Stokowiec: Wisła jest mocno niedoceniana

– Chcemy pokazać swoją wartość, jakość oraz od samego początku postawić nasze warunki – mówił na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock, trener Lechii Piotr Stokowiec.

O sytuacji kadrowej:

– Jeśli chodzi o sytuację zdrowotną to wygląda poprawnie. Co prawda, na treningu lekkiej kontuzji skręcenia stawu skokowego doznał Kristers Tobers. Nie wiem w jakim stopniu, bo to jest świeża sprawa, sprzed godziny i dopiero zobaczymy jak groźnie to wygląda – czy to jest coś, co uniemożliwi mu granie w meczu, czy nie. Jeśli chodzi o Bartka Kopacza, który odczuwał lekką dolegliwość w stawie skokowym w poprzednim meczu, to powoli wraca do zdrowia. Zobaczymy czy będzie na tyle dobrze, że będzie w kadrze meczowej. Jeśli chodzi o Bassekou Diabate, został on uprawniony do gry i będzie się z nami przygotowywał do meczu z Wisłą Płock. Sytuacja reszty drużyny nie uległa zmianie.

O Wiśle Płock:

– Wisła to trochę inna drużyna. Jakość tej drużyny rośnie i z całą pewnością chcieliby zagrać w tym sezonie o coś więcej niż o utrzymanie. Mają bardzo dobrą drugą linię na czele z Dominikiem Furmanem czy Rafałem Wolskim, którego wartość również dobrze znamy. Myślę, że jest to drużyna mocno niedoceniana. Wiemy, że czeka nas ciężka przeprawa i takiej też się spodziewamy.

O powrocie kibiców na trybuny:

– Przekonaliśmy się już w Białymstoku, że mecze z kibicami to coś zupełnie innego niż gry kontrolne, czy nawet mecze o punkty bez publiczności. Jednych to uskrzydla, innych może trochę paraliżuje. To jest sól piłki – kibice oraz atmosfera. Bardzo liczymy na wsparcie naszych fanów, przy których dopingu nasza drużyna niewątpliwie zyskuje. Wierzę, że zbudujemy twierdzę gdańską i będzie to znacznie lepiej wyglądało, jeśli chodzi o wyniki na własnym stadionie. To jest bardzo istotne w przekroju całego sezonu.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi