#WRACAMY #WEAREBACK

PKO Bank Polski Ekstraklasa w grze EA Sports FIFA 22

Dziewiąty rok z rzędu fani gry EA Sports FIFA mogą rywalizować w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. Dzięki licencji sprzedanej wydawcy, ta najpopularniejsza piłkarska gra na świecie jest jedynym symulatorem na rynku z polską ligą oraz jej klubami.

W najnowszej edycji gry poprowadzić można każdy z osiemnastu zespołów występujących w sezonie 2021/22 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Dostępne są także aktualne stroje, składy oraz piłkarze wszystkich klubów.

EA SPORTS™ FIFA 22, wyposażona została w technologię HyperMotion nowej generacji, która zapewnia najbardziej realistyczną i wciągającą rozgrywkę w piłce nożnej, w każdym meczu i w każdym trybie na konsolach nowej generacji i Stadia. Dzięki technologii HyperMotion, FIFA 22 łączy w sobie zaawansowane rozwiązania 11v11 Match Capture z opatentowaną technologią uczenia maszynowego, co zapewnia graczom najbardziej płynne i niesamowite wrażenia piłkarskie na konsolach nowej generacji i Stadia. Na fanów czekają prawdziwe emocje i fizyczność światowej gry.

Nowa gra oferuje także innowacyjne funkcje w innych częściach rozgrywki oraz w najpopularniejszych trybach, takich jak tryb kariery, VOLTA FOOTBALL, Pro Clubs i FIFA Ultimate Team™. Fani mogą spodziewać się większej spójności i wyrazistych osobowości między słupkami dzięki kompletnej przebudowie systemu bramkarzy, zupełnie nowego trybu „Stwórz klub” w trybie kariery, przebudowanej rozgrywki w VOLTA FOOTBALL oraz wprowadzenia Bohaterów FUT w FIFA Ultimate Team – zupełnie nowych przedmiotów, które celebrują historie i chwałę kultowych zawodników.

Dzięki ponad 17 000 zawodnikom w ponad 700 drużynach, 90 stadionach i więcej niż 30 ligach, w grze FIFA 22 możesz zagrać w kultowych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, zupełnie nowej Lidze Konferencji UEFA, Premier League, Lega Serie A, Bundesliga, LaLiga Santander, CONMEBOL Libertadores i CONMEBOL Sudamericana.

W nowej odsłonie gry znajdziemy też wyjątkową ścieżkę dźwiękową z szerokim wachlarzem artystów i kultur reprezentujących globalny charakter gry. Jest to najbardziej obszerny soundtrack w historii serii, składa się ze 122 utworów z 27 narodów – znajdziemy tam piosenki międzynarodowych gwiazd, takich jak Swedish House Mafia czy francuskiego producenta i wykonawcy DJ Snake’a, którego najnowsza piosenka zadebiutuje w grze.

Gra FIFA 22 jest dostępna od 1 października na PlayStation™5, Xbox Series X|S, PC na platformach Origin™ i Steam, Stadia oraz na PlayStation™ 4 i Xbox One. Więcej informacji dostępnych jest na stronie FIFA 22.

Zachęcamy także do generowania okładek dedykowanych naszemu klubowi. Możliwość pobrania w poniższym linku.

https://fifa22-club-packs.ea.com/en-us/poland/pko-bank-polski-ekstraklasa/lechia-gdansk

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi