Przed sparingiem z FC Botosani

Już dziś Biało-Zieloni rozegrają pierwszy z czterech sparingów podczas zgrupowania w Turcji. Rywalem gdańszczan będzie rumuński zespół FC Botosani.

Drużyna z siedzibą w północnej części Rumunii po 21. kolejkach w rozgrywkach „Liga 1” plasuje się na czwartej pozycji. Bilans ośmiu zwycięstw, dziesięciu remisów oraz trzech porażek pozwolił Czerwono-Biało-Niebieskim na zdobycie 34 punktów. Zdecydowanym liderem w sezonie 2021/2022 jest kongijski napastnik Hervin Ongenda. Były zawodnik PSG oraz Realu Murcia w tegorocznych rozgrywkach zdobył 3 bramki, dorzucając do swojego dorobku 4 asysty.

W zespole Tomasza Kaczmarka na debiut już w środę mogą liczyć nowi zawodnicy. Michał Buchalik, Tomasz Neugebauer, a także David Stec przybyli do Gdańska w przerwie między rundą jesienną, a wiosenną. Szkoleniowiec Biało-Zielonych będzie mógł skorzystać ze wszystkich graczy, którzy udali się do Turcji, przy okazji sprawdzając obecną formę piłkarzy.

Dla obydwu zespołów będzie to pierwsza okazja w historii do rozegrania spotkania. Początek pierwszego sparingu lechistów na zgrupowaniu w Turcji już dziś o godzinie 15:30 czasu polskiego na boisku hotelu Sueno w Belek.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi