#WRACAMY #WEAREBACK

Przygotowania dobiegają końca – Lechia Gdańsk podejmie Chojniczankę Chojnice

Już dziś 13 lipca o godzinie 17:30 zostanie rozegrany przedostatni sparing przed sezonem 2021/2022, w którym Lechia Gdańsk podejmie drugoligową Chojniczankę Chojnice. Mecz odbędzie się na stadionie MOSiR przy ulicy Traugutta 29 bez udziału publiczności i mediów.

Dzisiejszy sparing będzie ósmym meczem rozegranym między Lechią Gdańsk a Chojniczanką Chojnice. Wcześniejsze starcia Lechia czterokrotnie kończyła zwycięsko, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Ostatni mecz rozegrany został w styczniu 2020 roku, po którym triumfowali zawodnicy Chojniczanki.

Zawodnicy Lechii Gdańsk rozegrali już pięć sparingowych meczów przed sezonem 2021/2022. Pierwsze spotkanie odbyło się 23 czerwca przeciwko Rakowowi Częstochowa, w którym piłkarze z Gdańska wygrali 4:2. Podczas drugiego sparingu zawodnicy Lechii musieli uznać wyższość piłkarzy Legii Warszawa, kończąc spotkanie 2:3. Kolejne starcie Lechia Gdańsk wygrała z Lechem Poznań 1:0, a następny mecz przeciwko Stomilowi Olsztyn zakończył się wynikiem 2:0. Ostatni sparing odbył się na zakończenie obozu w Gniewinie, w którym Lechia podjęła Radomiaka Radom. Mecz zakończył się niepomyślnym dla piłkarzy z Gdańska wynikiem 0:2.

Przypomnijmy, że piłkarze Lechii Gdańsk przebywali na obozie w Gniewinie od 30 czerwca do 9 lipca. Podczas zgrupowania zawodnicy przygotowywali się do sezonu 2021/2022 intensywnie trenując. Sztab szkoleniowy codziennie dbał o przygotowanie fizyczne i motoryczne zawodników, ale również sporo czasu poświęcono na indywidualne przygotowanie mentalne każdego z nich. Po ciężkich treningach sportowcy mogli poddać się rozmaitym zabiegom odnowy biologicznej, dbając o swoje ciało i odprężając się po ciężkich treningach.

Mecz Lechia Gdańsk – Chojniczanka Chojnice odbędzie się we wtorek, 13 lipca o godz. 17.30 na stadionie MOSiR w Gdańsku. Mecz będzie zamknięty dla publiczności oraz mediów.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi