Rafał Pietrzak: Duży niedosyt

Biało-Zieloni pomimo prowadzenie dwoma golami zremisowali z Wisłą Kraków 2:2. Było to specjalne spotkanie dla Rafała Pietrzaka, który w Krakowie spędził dużą część kariery.

– Spędziłem w Krakowie 3,5 roku, poznałem ludzi z którymi mam kontakt do dziś i na pewno te mecze są dla mnie wyjątkowe – powiedział nasz lewy obrońca.

Faktycznie niedzielny mecz był wyjątkowy również ze względu na swój przebieg. Lechia prowadziła do przerwy 2:0 i wydawało się, że ma w ręku wszystkie argument aby sięgnąć po trzy punkty. W drugiej połowie jednak za sprawą kapitana Michała Frydrycha Wiśle udało się wyrównać. – Patrząc na przebieg całego spotkanie to remis jest sprawiedliwy, natomiast jeśli wygrywasz 2:0 na wyjeździe to jest duży niedosyt, że zremisowaliśmy – mówił po tym spotkaniu Pietrzak.

Dla Lechii był to pierwszy oficjalny mecz pod wodzą Tomasza Kaczmarka. Jak minął pierwszy okres pod wodza nowego szkoleniowca?  – Wykorzystaliśmy głównie ten czas na poznanie się z nowym trenerem , jego wizji prowadzenia zespołu oraz taktyki. Myślę, że tutaj czas będzie grał na naszą korzyść  – zakończył optymistycznie 29-latek.

Po 7. kolejkach PKO Ekstraklasy Lechia zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi