#WRACAMY #WEAREBACK

Rafał Pietrzak po meczu z Zagłębiem Lubin

O meczu

Źle weszliśmy w mecz, stracona bramka w 5. minucie delikatnie nas podłamała. Wprowadzone w przerwie korekty ze strony trenera podziałały, bo w drugiej połowie graliśmy inaczej. Zmiany również wniosły dużo pozytywnego. Najbardziej cieszy to, że w takich okolicznościach się podnieśliśmy, bo było to widać po radości całej drużyny i sztabu. Wszyscy się cieszyliśmy, że to zwycięstwo przyszło nam w takich trudnych warunkach.

Trener na pewno zareagował, bo mieliśmy jakiś plan na ten mecz, ale on nie wypalił w tej pierwszej połowie. Najważniejsze jest to, że wygraliśmy i tego się trzymajmy.  Teraz przeciwnicy inaczej do nas podchodzą, analizują nas mocniej i muśmy reagować na boisku. Cieszymy się, że te trzy punkty zostają u nas.

O powrocie na boisko

Cała sytuacja związana z moją rodziną wpłynęła na mnie bardzo mocno i cieszę się, że jest to już za mną. Rodzina jest zdrowa, to jest najważniejsze. Ja się cieszę, że pomogłem drużynie i teraz z czystą głową mogę nadal trenować i grać. Mam nadzieję, że nasza gra będzie tak fajnie wyglądać jak do tej pory.

O emocjonujących końcówkach

Myślę, że nie ma znaczenia czy będziemy wygrywać w końcówkach czy już w 15. minucie. Ta drużyna ma charakter i to pokazuje w każdym meczu. Ja się nie obrażę, jeśli będziemy wygrywać w taki sposób jak dziś i będziemy dawać kibicom trochę emocji.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi