#WRACAMY #WEAREBACK

Rafał Pietrzak: Podchodzimy do tego z dużym spokojem

Gdańszczanie rozegrali bardzo dobre zawody, pewnie kontrolując je od początku do końca. Lechia już w pierwszej połowie strzeliła 3 bramki i w zasadzie rozstrzygnęła to spotkanie. – Cieszymy się ze zdobytych 3 punktów oraz tego, jak prezentowaliśmy się w ostatnich dwóch spotkaniach. Podchodzimy jednak do tego z dużym spokojem. Będziemy dalej ciężko trenować tak, by nasza gra wyglądała jeszcze lepiej – powiedział po spotkaniu Rafał Pietrzak, który zaliczył w sobotnim meczu dwie asysty.

 

Mecz z Podbeskidziem był drugim kolejnym, w którym Lechia zdobyła aż 4 bramki. Czy ofensywa drużyny wygląda już tak, jak wszyscy by chcieli? – Wydaje mi się, że wciąż możemy wycisnąć więcej, jeśli chodzi o naszą postawę w ofensywie. Mamy bardzo dobrych zawodników z przodu i to musi zaprocentować. Natomiast tak jak wspomniałem, podchodzimy do tego z naprawdę dużym spokojem – zauważył Pietrzak.

 

W sobotnim meczu Biało-Zielonym udało się zachować czyste konto, dopiero po raz drugi w tym sezonie. – Cała drużyna pracuje zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Jesteśmy zadowoleni, że z Podbeskidziem udało nam się zagrać na “zero” z tyłu – zakończył Pietrzak.

 

Lechia zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 9 punktów. W kolejnym meczu gdańszczanie zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Kraków.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi