Rafał Pietrzak: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

Rafał Pietrzak miał wielki udział w sobotnim zwycięstwie Lechii Gdańsk. Nasz lewy obrońca otworzył wynik spotkania pięknym uderzeniem z rzutu wolnego, a następnie zaliczył asystę przy bramce Macieja Gajosa.

– Na pewno jest to podwójna radość zwłaszcza na tym stadionie, ale najważniejsze, że my jako Lechia Gdańsk się przełamaliśmy, bo bardzo było nam potrzebne to zwycięstwo. Cieszę się z tego, że udało mi się pomóc drużynie.

 

 

– Ostatnio przegraliśmy cztery mecze, dziś wygraliśmy pierwszy raz od dłuższego czasu i to jest taki pierwszy krok do ponownego wygrywania meczów. Przed nami ciężka praca, mam nadzieje, że wszyscy teraz odpoczną fizycznie oraz psychicznie i od pierwszego dnia, kiedy wrócimy do klubu będziemy przygotowani na ciężką pracę.

 

 

– Plan na dziś był taki, żeby pokazać, że jesteśmy drużyną i myślę, że to zrobiliśmy. Na pewno było dużo walki. Mieliśmy pomysł, żeby zagrywać piłki za plecy obrońców Cracovii, jeżeli to nie wyjdzie to zgarniać „drugie piłki” a także wykorzystywać stałe fragmenty gry i to się udało. Cieszę się, że zdobyliśmy 3 punkty.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi