Remisujemy z Legią Warszawa

W trzecim sparingowym spotkaniu przed rozpoczęciem sezonu 2024/25 zremisowaliśmy z Legią Warszawa.

Wynik spotkania otworzył Camilo Mena, który w 18. minucie pokonał Marcela Mendesa-Dudzińskiego mocnym centrostrzałem. Kolumbijczyk w pierwszej połowie sprawiał sporo problemów defensywie Legii Warszawa. Po pierwszej połowie Biało-Zieloni prowadzili jedną bramką.

Lechiści rozpoczęli drugą połowę bez zmian w składzie. W 55. minucie Biało-Zieloni skonstruowali świetną akcję do zdobycia bramki, ale niestety nie udało się wykorzystać tej sytuacji. Legia Warszawa wyprowadziła kontrę, po której Jordan Majchrzak zdobył gola wyrównującego wynik spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Kolejny sparing naszej drużyny już w najbliższy piątek. Biało-Zieloni zagrają z Wisłą Płock.

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1 (0:1)

Bramki: Mena 18', Majchrzak 55'

Lechia: Sarnavskyi (Weirauch 60') – Piła, Chindris, Olsson, Kałahur (Bajko 80'), Zhelizko, Biegański (Kardaś 80'), Neugebauer (D'Arrigo 60'), Mena (Viunnyk 68'), Khlan, Sezonienko