#WRACAMY #WEAREBACK

Rusza projekt e-sportowy INEA 1 Liga Games

Pierwsza Liga Piłkarska we współpracy z agencją eMinePro oraz firmą INEA, dostawcą szybkiego Internetu światłowodowego, a także usług telewizyjnych i telefonicznych, startuje z cyklem rozgrywek e-sportowych pod nazwą INEA 1 Liga Games.

INEA 1 Liga Games powstaje na podstawie doświadczeń ze zorganizowanych w ubiegłym sezonie pierwszych turniejów e-sportowych z udziałem reprezentantów pierwszoligowych drużyn. Tym razem uczestnictwo w rozgrywkach zadeklarowały wszystkie kluby 1 Ligi, a projekt będzie prowadzony przy ścisłej współpracy z PKO BP Ekstraklasa Games, które również prowadzone są przez agencję eMinePro.

Zasadniczą częścią rozgrywek INEA 1 Liga Games będą turnieje online w grze EA Sports FC 24 zaplanowane na początek roku 2024 r. Szczegóły zostaną wkrótce opublikowane.

Wstępem do rozgrywek będą natomiast zawody w formule offline, które odbędą się już w środę 6 grudnia w Łęcznej. Turniej ten skierowany będzie do uczestników mikołajkowej imprezy organizowanej przez Górnik Łęczna.

Sponsorem tytularnym rozgrywek będzie firma INEA (www.inea.pl), która od początku sezonu 2023/2024 jest również jednym ze sponsorów Fortuna 1 Ligi. W trakcie turnieju w Łęcznej INEA zorganizuje m.in. miasteczko kibica jako dodatkową atrakcję dla wszystkich uczestników imprezy.

INEA to firma z 30-letnim doświadczeniem, która świadczy usługi w całej Polsce, z którą w obecnym sezonie wspólnie udało nam się już przeprowadzić wiele cennych aktywacji skierowanych do kibiców.

Cieszymy się, że teraz zaangażowanie INEA pozwoli na rozwój projektu e-sportowego. INEA 1 Liga Games to dla nas ważny projekt i jego rozwój na przestrzeni najbliższych lat wpisany jest w plan całej ligipowiedział Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi