#WRACAMY #WEAREBACK

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z PGE FKS Stalą Mielec

19 września Lechia Gdańsk podejmie na Stadionie Energa PGE FKS Stal Mielec. Bilety na to spotkanie są już w sprzedaży!

 INFORMACJA ORGANIZACYJNA ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ W KRAJU

 

Dopuszczalna pojemność sektorów zgodnie z ostatnim rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów wynosić będzie 50% ich maksymalnej pojemności. W związku z tym zarząd Lechii Gdańsk podjął decyzję o nieotwieraniu górnego tarasu trybun (za wyjątkiem sektora 1) w rundzie jesiennej 2020. Oznacza to, że maksymalna liczba dostępnych miejsc na mecze rundy jesiennej wynosić będzie 11.100 minus dodatkowe wyłączenia miejsc związanych z organizacją meczu w obowiązującym reżimie sanitarnym.

 

Kibice mogą zająć do 6 miejsc obok siebie przy potwierdzeniu pochodzenia z tego samego gospodarstwa domowego – zakup taki musi być dokonany w jednej transakcji. W innym przypadku kibice będą siedzieć pojedynczo, ponieważ zajmowane miejsce automatycznie będzie tworzyć bufor  – jedno miejsce nad, pod oraz jedno miejsce z lewej i prawej strony zajmowanego krzesełka.

 

POLITYKA CENOWA

 

Podział sektorów, ceny biletów oraz zniżki wynikające z kategorii biletowych nie ulegają zmianie w stosunku do rundy wiosennej 2020. Bilety normalne w nadchodzącym sezonie będą kosztować od 15 (ulgowe) do 45 złotych.

 

Przy zakupie minimum 3 biletów w jednej transakcji naliczany jest rabat 20% od ceny zakupu biletów. Nie dotyczy strefy VIP.

 

W rundzie jesiennej za wszystkie mecze – niezależnie od przeciwnika – kibice zapłacą tyle samo. Oznacza to, że ceny biletów na mecz z Lechem Poznań będą na poziomie standardowym, tak jak pozostałe mecze rundy jesiennej.

 

 

 

BILETY I KARNETY ULGOWE

 

Ulgowe bilety i karnety przysługują osobom do 18 lat, dorosłym uczniom i studentom do 26. roku życia (z aktualną legitymacją szkolną/studencką) oraz osobom powyżej 60. roku życia.

 

DYSTRYBUCJA BILETÓW

 

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi PZPN w obecnie panującym reżimie sanitarnym sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie on-line (aplikacja mobilna Bilety Lechia oraz strona https://bilety.lechia.pl) oraz przez punkty partnerskie. Klub nie jest uprawniony do sprzedaży biletów w kasach biletowych i w swoich oficjalnych punktach stacjonarnych.

 

KARNETY NA JESIEŃ

 

Cały czas można nabywać karnety na rundę jesienną sezonu 2020/2021. To najprostszy i najtańszy sposób, aby stać się członkiem Biało-Zielonej społeczności i móc dopingować nasz zespół przez cały sezon. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi PZPN w obecnie panującym reżimie sanitarnym sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest wyłącznie on-line (aplikacja mobilna Bilety Lechia oraz strona https://bilety.lechia.pl) oraz przez punkty partnerskie. Klub nie jest uprawniony do sprzedaży biletów w kasach biletowych i w swoich oficjalnych punktach stacjonarnych.

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona do rozpoczęcia meczu z PGE FKS Stalą Mielec.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi