#WRACAMY #WEAREBACK

Sezonienko: W tym spotkaniu pokazaliśmy nasze prawdziwe oblicze

Po meczu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia wygrała 3:1 z Górnikiem Zabrze, porozmawialiśmy z naszym napastnikiem, Kacprem Sezonienko. Młodzieżowiec Biało-Zielonych wszedł z ławki rezerwowych i pomógł drużynie w wywalczeniu ważnych trzech punktów.  

– Górnik to drużyna, która stawia na ofensywę. Są dobrzy jakościowo. Na szczęście dziś udało się ich zatrzymać i zdobyć trzy punkty. Zagraliśmy dobre spotkanie – powiedział po meczu Kacper Sezonienko. – Do bramki na 1:1 dominowaliśmy, później mecz ożywił się po obu stronach. Jedna i druga drużyna miała wiele ciekawych sytuacji. Po bramce na 2:1 szybko strzeliliśmy trzecią i zamknęliśmy to spotkanie – dodał „Sezon”.

Tak jak w każdym meczu chcieliśmy grać swoje. W tym spotkaniu pokazaliśmy nasze prawdziwe oblicze. Cieszy fakt, że był to mecz wyjazdowy i że zgarnęliśmy pełną pulę. Zostało już tylko pięć spotkań. Musimy skupić się na każdym meczu i trzymać to czwarte miejsce do końca sezonu. Myślę, że dziś ta wygrana nas umocniła, ale tak jak mówiłem, zostało jeszcze pięć spotkań i dużo drużyn jeszcze ma szansę na to czwarte miejsce. Jeśli zagramy do końca sezonu tak jak dziś, to myślę, że możemy być spokojni – zakończył napastnik Lechii.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi