#WRACAMY #WEAREBACK

Straszna Promocja przed którą nie warto uciekać!

Koszmarna jak Freddy Krueger… Niespodziewana jak kolejny krok Laleczki Chucky… Przerażająca niczym Muminki bez głosu… Mamy dla Was Haloweenową propozycję podszytą niezłym dreszczykiem emocji!

Straszna Promocja przed którą nie warto uciekać!

Kupując pod tym LINKIEM dwupak na domowe mecze ze Stalą Rzeszów i Wisłą Kraków oszczędzisz nawet do 30 złotych. Jak to możliwe?

Kupując podwójny bilet normalny na I strefę zapłacisz 60 zł oraz 40 zł za podwójny bilet ulgowy. To o 10 zł taniej niż przy zakupie dwóch oddzielnych wejściówek podczas przedsprzedaży i o 30 zł taniej biorąc pod uwagę regularną cenę (48 godzin przed meczem).

Kupując dwupak normalny na II strefę zapłacisz 40 zł. Tym samym oszczędzasz 10 zł w porównaniu do zakupu dwóch osobnych wejściówek w przedsprzedaży oraz 30 zł biorąc pod uwagę cenę regularną.

Ulgowy dwupak na II strefę kosztuje tylko 30 zł. To daje analogiczną korzyść w wysokości 10 i 20 zł.

I czas na największy rabat naszej przerażającej akcji… Kupując dwupak na strefę Silver zapłacisz 200 złotych, czyli o 58 złotych taniej niż w przypadku zakupu dwóch osobnych wejściówek. Szczegóły w poniższej tabeli.

Włos jeży się na głowie na myśl o takiej okazji – prawda?! Ale, ale! Pospiesz się i kup dwupak, zanim do gry wrócę przeraźliwie regularne ceny. Straszna Promocja obowiązuje tylko do PÓŁNOCY po niedzielnym meczu z Polonią Warszawa.

W poniedziałek (23 października) wystartuje standardowa przedsprzedaż biletów na Stal Rzeszów (28 października o godzinie 15:00), a ceny pójdą w górę, tak jak podczas seansu horroru. Przedsprzedaż potrwa do czwartku (26 października) do godziny 15:00.

48 godzin przed meczem bilety na Stal Rzeszów kupicie po regularnej cenie.

Natomiast osobna sprzedaż wejściówek na mecz z Wisłą Kraków wystartuje po spotkaniu ze Stalą Rzeszów.

Domowa potyczka Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków odbędzie się w ramach 14. kolejki Fortuna 1. Ligi. Ta została zaplanowana na weekend 10-12 listopada.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi