#WRACAMY #WEAREBACK

Strefa Prestige w wyjątkowym wydaniu

Podczas niedzielnego meczu na gości Strefy Prestige czeka wyjątkowe menu. W karcie dań będzie można znaleźć potrawy serwowane prosto z grilla.  

Strefa Prestige to idealne miejsce dla kibiców ceniących sobie komfort i wygodę. Powstała po to, aby każdy mógł doświadczyć połączenia sportowych emocji z gościnnością. W ten weekend, w niedzielę o godzinie 12.30,  Lechia Gdańsk podejmuje Stal Mielec. Strefa otwiera się dla naszych gości na dwie godziny przed meczem, czyli już od 10.30. Do Strefy Prestige zapraszamy wszystkich kibiców, także tych najmłodszych – dzieci do 6 lat wchodzą za darmo, do 12 roku życia przysługuje im 50% zniżki.

Podczas niedzielnego meczu Lechii ze Stalą Mielec, na gości Strefy Silver czekać będzie menu z daniami przygotowanymi na grillu. W ofercie dla osób dorosłych znajduje się również open bar z piwem i winem, a dla wszystkich z napojami bezalkoholowymi. Dodatkowo odbędzie się degustacja Jagermeistra. Menu Strefy Silver znajdziesz TUTAJ.

Natomiast dla gości Strefy Gold przygotowaliśmy bogate menu lunchowe, open bar na piwo, wino i napoje bezalkoholowe, możliwość skorzystania z menu grillowego w Strefie Silver. Menu Strefy Gold znajdziesz TUTAJ.

 

Zachęcamy do kupienia biletów na mecz: bilety.lechia.pl

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi