#WRACAMY #WEAREBACK

Świąteczne smaki Lechii Gdańsk: Cookbook od piłkarzy!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Lechia Gdańsk postanowiła sprawić swoim kibicom wyjątkowy prezent – świąteczny cookbook, czyli książka kucharska, w której znalazły się niezwykłe przepisy na potrawy od piłkarzy.

Wśród smakowitych propozycji nie zabrakło kulinarnej różnorodności i odzwierciedlenia wielokulturowości drużyny. Teraz każdy kibic Lechii może stworzyć wyjątkowe dania świąteczne, inspirując się przepisami przygotowanymi specjalnie dla nich przez zawodników.

POBIERZ COOKBOOK

Jeden z najbardziej kreatywnych przepisów pochodzi od Andrei Chindrisa, który podzielił się tajemnicą przygotowania autentycznych rumuńskich gołąbków. To danie, które zachwyci nie tylko smakiem, ale także historią, przenosząc nas w klimat rodzinnych świąt w Rumunii.

Luis Fernandez, podzielił się przepisem na wykwintnego homara. Ten przysmak doskonale wpisuje się w klimat świąt, nadając im wyjątkowego, luksusowego charakteru. Dzięki Fernandezowi, święta w Gdańsku zyskają wyjątkowy smak morza.

Ivan Zhelizko, zaprosił nas do świata tradycji wschodniosłowiańskich, proponując przepis na kutię. To tradycyjne danie przygotowywane na święta Bożego Narodzenia, które z pewnością zaskoczy smakoszy i wprowadzi do domu atmosferę słowiańskiej magii.

Nie zabrakło również przepisów od innych zawodników, którzy podzielili się swoimi ulubionymi świątecznymi smakołykami. Cookbook Lechii Gdańsk to nie tylko przepisy, ale także niepowtarzalna okazja do bliższego zapoznania się z kulinarnymi upodobaniami naszych piłkarzy.

Dla prawdziwych fanów Lechii, cookbook to nie tylko inspiracja do stworzenia wyjątkowego świątecznego menu, ale również szansa na poczucie dodadtkowej więzi z drużyną.

Cookbook Lechii Gdańsk to nie tylko prezent dla kibiców, ale także dowód na to, że piłkarze nie tylko doskonale radzą sobie na boisku, ale również potrafią zachwycić swoich fanów w kuchni. Świąteczne smaki Lechii Gdańsk już czekają na odkrycie, a cookbook to doskonały prezent dla wszystkich miłośników klubu i dobrej kuchni!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi