#WRACAMY #WEAREBACK

Tobers i Witan dołączyli do drużyny w Cetniewie

Do drużyny na obozie przygotowawczym w Cetniewie dołączyli dwaj piłkarze. Kristers Tobers wraca ze zgrupowania reprezentacji Łotwy, natomiast Witan Sulaeman z wypożyczenia i zgrupowania kadry Indonezji.

Defensor z Łotwy miał bardzo pracowity czas w Lidze Narodów, gdzie jego reprezentacja zagrała cztery spotkania i wszystkie zakończyła zwycięstwami. Obrońca Lechii wystąpił we wszystkich czterech meczach w pełnym wymiarze czasowym (łącznie 360 minut).

Tobers jest długo w zespole, dobrze go znamy. Jest w stu procentach sprawdzony i w pełni mu ufamy. Musimy tylko z nim porozmawiać, jak się czuje, bo teraz zagrał cztery spotkania po 90 minut. Dla niego ogólnie bardzo dobrze, że się ograł i mam nadzieję, że uda nam się od razu to wykorzystać, żeby mógł dołączyć do treningów – mówi Tomasz Kaczmarek, szkoleniowiec Lechii.

Witan Sulaeman wraca do drużyny z wypożyczenia ze słowackiej Senicy. 20-letni Indonezyjczyk tuż przed powrotem do Lechii zagrał również w trzech spotkaniach swojej reprezentacji, która rywalizuje w kwalifikacjach do Pucharu Azji.

Spędziliśmy z nim bardzo mało czasu. Jesień spędził na wyjazdach reprezentacyjnych oraz na wypożyczeniu, także tutaj będziemy musieli się zmierzyć z takim tematem, na jakim poziomie jest zawodnik – wraca do nas, abyśmy mogli zbadać jego rozwój i podjąć decyzję, co dalej – reasumuje trener Biało-Zielonych.

Witan wraca do gdańskiej Lechii po wypożyczeniu i teraz przed sztabem szkoleniowym czas na określenie jego przydatności dla zespołu.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi