#WRACAMY #WEAREBACK

Tomasz Kaczmarek: Dobrze przepracować te dni

Już jutro piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się w meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok. Trener Tomasz Kaczmarek wypowiedział się krótko przed tym spotkaniem.

O sytuacji kadrowej:

– Po meczu w Białymstoku nie wracamy do Gdańska, dlatego wszyscy zawodnicy, poza kontuzjowanymi, jadą z nami. Będą jednostki treningowe, treningi wyrównawcze. Na obydwa mecze mamy inny pomysł kadrowy. Jadą z nami również Marco Terrazzino i Miłosz Szczepański. Marco nie jest gotowy aby być w kadrze meczowej, ale chcemy z nim te dni dobrze przepracować. Nie jadą z nami Tobers, Koperski oraz Ceesay. Co do Josepha to nie mamy jeszcze finalnej diagnozy, czekamy na wyniki badań. Myślę, że więcej będziemy wiedzieć dziś lub jutro.

O przepisie o dwóch młodzieżowcach na boisku:

– Dwaj młodzieżowcy na boisku to dla nas na pewno nie problem. Zobaczymy, czy okaże się to atutem. Mamy tutaj bardzo ciekawych 4-5 młodzieżowców, których widzę na treningu. W ostatnich meczach występowali oni w pierwszym składzie lub w ważnych momentach wchodzili z ławki. Mają duży potencjał i będziemy starać się pomóc im się rozwinąć.

O poprzednich spotkaniach z Jagiellonią:

– Obejrzałem ostatnie dwa spotkania z Jagiellonią bardzo dokładnie. Było to bardzo ciekawe. Oczywiście nasze pomysły czy strategie na ten mecz będą nieco inne. Możemy jednak dużo z tych meczów wynieść, dlatego mają one dla mnie duże znaczenie.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi