Tomasz Kaczmarek po meczu z Piastem

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Tomasza Kaczmarka po spotkaniu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której Lechia Gdańsk przegrała z Piastem Gliwice 0:1.

O meczu:

Gratulację dla Piasta z okazji zdobycia trzech punktów. Dzisiaj nie można dużo powiedzieć o meczu, był to niewątpliwie mecz walki, a boisko było takie, że nie było możliwości grania w piłkę. Zagraliśmy dzisiaj inaczej, widać było, że to nie jest nasz styl. Zawodnicy niesamowicie walecznie i konsekwentnie podeszli do wielu sytuacji.

Błąd przy stałym fragmencie gry. Piłka zagrana na długi słupek, gdzie nie skaczemy do główki. Tylko tak można było przegrać ten mecz. Pod koniec duża próba z naszej strony. W takich warunkach ciężko jest coś wyklarować. Pod koniec dwie okazje do wyrównania z naszej strony. Pierwsza szansa przy dośrodkowaniu Rafała Pietrzaka, druga po rozegraniu piłki i zagrania Flavio ze środka. Poza tym trudno coś konstruktywnego o tym spotkaniu powiedzieć.

O boisku:

Prawda jest taka, że jeśli Ekstraklasa pozwala grać na takich boiskach, jeśli nie ma przepisów regulujących tego, to tak będzie to wyglądać. Zero szans na wykreowanie sobie okazji. Ciągłe skupienie na wybijaniu. Osiągnąć mogliśmy coś długą piłką lub stałym fragmencie. Ciężko po takim meczu mówić o piłce nożnej.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi