#WRACAMY #WEAREBACK

Tomasz Kaczmarek po meczu z Radomiakiem

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części konferencji prasowej po spotkaniu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia uległa na wyjeździe Radomiakowi 0:2.

– Gratulacje dla Radomiaka za wygrany mecz. Historia spotkania jest taka, że bardzo poprawnie rozpoczęliśmy mecz. Mamy wszystko pod kontrolą. Nie gramy fantastycznie, ale z minuty na minutę się rozgrywamy. Clemens gra piłkę za obrońców, Flavio w dobrej okazji, chwilę później Durmus ma piłkę pod nogą, ale nie wykorzystujemy tego. Dziś przegrywamy pod dwóch stratach i dwóch kontrach.

– Po raz kolejny zdarza nam się identyczna strata. Dzisiaj notuje ją Maciek Gajos. W tej sytuacji nie byliśmy nawet pod presją. Przed meczem wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie czekał na kontry. Jeśli po takim podaniu się traci piłkę, to zawsze robi się gorąco. Niesamowicie ułatwiamy zadanie przeciwnikowi.

– Nasza druga połowa była słaba. Nie zmuszaliśmy rywala do błędów. Za mało podań za linię. Nie byliśmy w stanie wywrzeć presji na przeciwniku. Poza stałymi fragmentami nie mamy dogodnych okazji. Nasze mecze wyjazdowe są niezadowalające i słabe. Nie popełniając błędów ten mecz powinien zakończyć się wynikiem 0:0, a my kolejny raz tracimy punkty.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi