27
lut
2022

Tomasz Kaczmarek po meczu z Radomiakiem

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części konferencji prasowej po spotkaniu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia uległa na wyjeździe Radomiakowi 0:2.

– Gratulacje dla Radomiaka za wygrany mecz. Historia spotkania jest taka, że bardzo poprawnie rozpoczęliśmy mecz. Mamy wszystko pod kontrolą. Nie gramy fantastycznie, ale z minuty na minutę się rozgrywamy. Clemens gra piłkę za obrońców, Flavio w dobrej okazji, chwilę później Durmus ma piłkę pod nogą, ale nie wykorzystujemy tego. Dziś przegrywamy pod dwóch stratach i dwóch kontrach.

– Po raz kolejny zdarza nam się identyczna strata. Dzisiaj notuje ją Maciek Gajos. W tej sytuacji nie byliśmy nawet pod presją. Przed meczem wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie czekał na kontry. Jeśli po takim podaniu się traci piłkę, to zawsze robi się gorąco. Niesamowicie ułatwiamy zadanie przeciwnikowi.

– Nasza druga połowa była słaba. Nie zmuszaliśmy rywala do błędów. Za mało podań za linię. Nie byliśmy w stanie wywrzeć presji na przeciwniku. Poza stałymi fragmentami nie mamy dogodnych okazji. Nasze mecze wyjazdowe są niezadowalające i słabe. Nie popełniając błędów ten mecz powinien zakończyć się wynikiem 0:0, a my kolejny raz tracimy punkty.

 

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy