#WRACAMY #WEAREBACK

Tomasz Kaczmarek przed meczem z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej trenera Tomasza Kaczmarka przed meczem z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

O przygotowaniu do meczu

Oczekuję zupełnie innego meczu z Bruk-Betem Termalicą, dlatego nasze zadanie polega na tym, aby się idealnie do tego meczu przygotować. I moje zadanie polega na tym, żeby jak najlepiej zespół do tego meczu przygotować. Wszyscy wiemy, że w tej lidze każdy z każdym wygrywa i każdy z każdym przegrywa, także jeżeli po stronie moich zawodników, czy po stronie mojej drużyny byłoby to jakieś wyzwanie, to byłoby z naszej strony nieodpowiedzialne. Ja w ogóle nie myślę w takich kategoriach, ja codziennie pracuję z tymi zawodnikami, ja ich codziennie widzę. Oni naprawdę zasługują na moje zaufanie jako zespół i my do każdego meczu podchodzimy tak, jakbyśmy przygotowywali się na najlepszą wersję przeciwnika.

O sytuacji kadrowej

Wczoraj wrócili kadrowicze, wrócili wszyscy zdrowi. Jedyny kadrowicz, którego z nami nie ma, to Witan Sulaeman, który jest jeszcze w Indonezji. On troszeczkę dłużej zostanie z kadrą. Poza tym Marco jest w pełnym treningu, zagrał 30 minut ze Stomilem Olsztyn, także myślę, że bardzo dobrze przepracował tydzień. Wygląda już na zawodnika, który jest gotowy na to, aby nam pomóc. Marco jedzie z nami do Niecieczy.

O oczekiwaniach wobec zespołu

Chcąc być dobrym zespołem, musimy wygrywać mecze na wiele sposobów. Wiadomo, że są dni, w których wszystko się układa, w których dobrze grasz, robisz wynik, ale są też dni, w których może być trochę trudniej. Sztuka dobrego zespołu polega na tym, że też w takie dni trzeba umieć zrobić wynik. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie byli w stanie razem cierpieć. I taka jest prawda, że w każdym meczu są fazy, w których naprawdę trzeba razem bronić, razem cierpieć, nawzajem sobie pomagać. Widzę ten zespół codziennie, widzę jak oni pracują, widzę jak ten zespół jest zbudowany. Tu jest dużo doświadczonych zawodników, dużo zawodników w dobrym wieku piłkarskim, czuję głód w tym zespole.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi