#WRACAMY #WEAREBACK

Tomasz Kaczmarek przed spotkaniem z Pogonią

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z trenerem Lechii Gdańsk, Tomaszem Kaczmarkiem. Szkoleniowiec Biało-Zielonych odpowiadał na pytania dotyczące nadchodzącego spotkania z Pogonią Szczecin.

Stres przed meczem?

– Czuje zdenerwowanie, ale czuję ję przed każdym meczem. Przede wszystkim czuje się w środku tygodnia. Cały tydzień to jest dla mnie praca, różne decyzje. Chcemy przygotować zespół tak, aby wygrać. To są dla mnie najbardziej stresujące dni. Dużo pracy, dużo myśli. Im bliżej jesteśmy meczu, tym jestem spokojniejszy. Normalnie po ostatniej odprawie emocje opadają. Wiem, że zespół jest dobrze przygotowany. Dziś jest środa więc te emocje są jeszcze duże.

Poziom sportowy rywala.

– Na pewno. Gdybym powiedział że nie, to bym skłamał. Ma szczególne znaczenie ze względu na dwie rzeczy. Po pierwsze byłem w Pogoni prawie dwa lata i to była moja pierwsza praca w Polsce. Było to 20 bardzo udanych miesięcy. Chętnie chodziłem do pracy, poznałem dobrych ludzi. Fajnych zawodników. Dobrze mi się pracowało z drużyną oraz ze sztabem. Bardzo dobrze mi się pracowało z trenerem Kostą Runjaiciem i razem wygraliśmy medal. To jest coś specjalnego. Nie zdarza się to co roku i takie momenty łączą oraz są czymś, czego się nie zapomina. Po drugie jest to po prostu mecz z bardzo dobrym zespołem. Uważam, że będzie to dla nas pod względem sportowym ogromne wyzwanie i ogromny test. Naprawdę nie mogę doczekać się tego meczu, ale jestem świadomy, że musimy być dobrze przygotowani, aby zwyciężyć w Szczecinie.

O sytuacji w tabeli.

– Powiem szczerze, że aby określić nasz cel potrzebujemy jeszcze dziesięciu kolejek. Dla mnie Pogoń Szczecin jest chwilowo na bardzo wysokim sportowym poziomie. Uważam, że są na najwyższym poziomie w ciągu ostatnich kilku lat. Wyglądają jak przyszły mistrz Polski. Są na poziomie sportowym, na który my chcemy wejść. My jesteśmy dopiero na początku drogi.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi