#WRACAMY #WEAREBACK

Trzeci turniej kwalifikacyjny PKO BP Ekstraklasa Games Open w Gdańsku

Już w tę sobotę na stadionie Lechii Gdańsk odbędzie się trzeci turniej kwalifikacyjny PKO BP Ekstraklasa Games Open. Zwycięzca zawodów zdobędzie prawo gry w finałach formuły Open największych w Polsce rozgrywek FIFA.

Zapisy pod adresem: play.eslgaming.com.

Pierwszych uczestników finałów Ekstraklasa Games Open poznaliśmy ponad tydzień temu. W ramach targów Poznań Game Arena odbyły się dwa pierwsze turnieje kwalifikacyjne. Po krótkiej przerwie czas powrócić do LAN-owych zmagań o wysoką stawkę.

Ogłoszona została data oraz miejsce zmagań trzeciego wydarzenia o przepustkę do gry w finałach Ekstraklasa Games Open. Turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 października. Wyjątkowe będzie przede wszystkim miejsce zmagań, bowiem uczestnicy stoczą bój na stadionie Lechii Gdańsk – Polsat Plus Arenie.

Do turnieju można zapisać się na stronie internetowej, jednak nie jest to jedyna ścieżka. Prawo gry uzyskają także ci, którzy chęć udziału zgłoszą już na stadionie gdańskiej Lechii. W takiej sytuacji ostatecznym momentem na zapis będzie godzina 10:00 w dniu turniejowym. Do 9:00 swój udział będą musieli potwierdzić uczestnicy, którzy zapisywali się przez internet.

Poza awansem na finały Open uczestnicy mogą liczyć na inne niespodzianki. Czołowa ósemka wydarzenia otrzyma bowiem nagrody rzeczowe oraz bilety na mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Kolejne turnieje kwalifikacyjne odbędą się:

29 października – na stadionie Pogoni Szczecin

6 listopada – na stadionie Legii Warszawa

19 listopada – na stadionie Górnika Zabrze.

Dwa ostatnie sloty z ośmiu wywalczą zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych w formie online. Odbędą się one 9 oraz 16 listopada.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi