#WRACAMY #WEAREBACK

Udane otwarcie sezonu dla wychowanków Lechii Gdańsk

Środową potyczkę ze Stalą Stalowa Wola do udanych na pewno mogą zaliczyć wychowankowie Biało-Zielonych. W kadrze na mecz 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski znalazło się 7 wychowanków naszego klubu.

Na murawę od pierwszej minuty wybiegło trzech z nich, a mianowicie Karol Fila, Tomasz Makowski i Mateusz Sopoćko, dla którego był to pierwszy mecz w barwach Lechii po powrocie z wypożyczenia do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Kacper Urbański, Jakub Kałuziński, Rafał Kobryń oraz Mateusz Żukowski rozpoczęli to spotkanie na ławce rezerwowych. Cieszy fakt, że wyżej wymienieni zawodnicy mocno przyczynili się do końcowego rezultatu tego spotkania, a przypomnijmy, że spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 4:0.

 

Udział przy aż trzech z czterech trafień miał Karol Fila. Nasz prawy obrońca najpierw strzałem głową otworzył wynik meczu ze Stalą, a następnie zanotował dwie asysty. Podania Fili na bramki zamieniali kolejno Łukasz Zwoliński oraz Maciej Gajos. Czwarta bramka dla Lechii padła po akcji dwóch naszych wychowanków. Tomasz Makowski znalazł Jakuba Kałuzińskiego, a ten raptem kilka chwil po zameldowaniu się na boisku ustalił wynik tego spotkania. Dla Kuby była to premierowa bramka w Biało-Zielonych barwach. Swoją szansę otrzymali również Rafał Kobryń i Mateusz Żukowski, dla których było to kolejne cenne doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi