#WRACAMY #WEAREBACK

Wygrana w meczu przyjaźni z TLG

22 czerwca na stadionie przy ulicy Traugutta 29 podczas „Festynu Awansów” rozegraliśmy spotkanie z zespołem TLG. W meczu przyjaźni zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Szymona Grabowskiego, wygrywając 7:1.

Na pierwszego gola w spotkaniu nie musieliśmy długo czekać, gdyż już w 3. minucie Kacper Sezonienko otworzył wynik meczu. Kolejny gol dla Lechii padł w 14. minucie. Bramka została zdobyta przez Bartosza Borkowskiego. Następnie w 18. minucie spotkania, wynik podwyższył Tomáš Bobček. Ostatni gol w pierwszej połowie został zdobyty w 30. minucie przez Tomasza Neugebauera.

W drugiej połowie pierwszego gola zdobył Adam Kardaś (31. minuta). W 43. minucie wynik meczu podwyższył Loup Diwan Gueho. Zespół TLG zdobył jedną bramkę w spotkaniu (45. minuta, Krzysztof Rusinek). Ostatnim golem w meczu okazało się trafienie Patryka Łuszcza (50. minuta). Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1 dla Lechii.

Tylko Lechia Gdańsk – Lechia Gdańsk 1:7 (0:4)

Bramki: Rusinek 45′ – Sezonienko 3′, Borkowski 14′, Bobček 18′, Neugebauer 30′, Kardaś 31′, Gueho 43′, Łuszcz 50′

Lechia: Gutowski – Gueho, Koperski, Piła, Pospieszny, Biegański, Kardaś, Sezonienko, Neugebauer, Borkowski, Bobček oraz Kałduński, Olsson, Chindris, Łuszcz, Pieczka, D’Arrigo

Grano 2×30 min.