#WRACAMY #WEAREBACK

Wylicytuj koszulkę Lechii Gdańsk i wesprzyj gdańskie hospicja!

Masz wielkie serce, lubisz pomagać, a przy okazji interesujesz się piłką nożną? Nie możesz zatem pominąć takiej okazji. Już 4 kwietnia od godziny 10:05 na antenie Radia Gdańsk będzie można wylicytować koszulkę Flávio Paixão (nr 28) z podpisami całego zespołu Lechii Gdańsk! Weź udział w aukcji i wesprzyj gdańskie hospicja!

Lechia Gdańsk wspiera akcję Pola Nadziei na Pomorzu 2023 r. Właśnie dlatego przekazała na licytację “domową” koszulkę pierwszego zespołu marki adidas z nazwiskiem Portugalczyka Flávio Paixão. Biało-zielony trykot został podpisany przez wszystkich graczy gdańskiego klubu. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz pomorskich hospicjów.

Ewa Liegman, Prezes Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku:

– Pola Nadziei na Pomorzu to czas, w którym wiosna kwitnie w pełni, przede wszystkim w sercach osób solidaryzujących się z umierającymi. Śmierć przestaje być tematem tabu, a doświadczający jej mogą zobaczyć skalę wsparcia. Osamotnienie musi ustąpić w spotkaniu z tłumem wolontariuszy rozdających słoneczne żonkile. Pola Nadziei na Pomorzu są więc głosem gasnących dzieci i dorosłych, hołdem dla ich życia.

Zapraszamy do licytacji od 10:05 na antenie Radia Gdańsk!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi