03
kwi
2023

Wylicytuj koszulkę Lechii Gdańsk i wesprzyj gdańskie hospicja!

Masz wielkie serce, lubisz pomagać, a przy okazji interesujesz się piłką nożną? Nie możesz zatem pominąć takiej okazji. Już 4 kwietnia od godziny 10:05 na antenie Radia Gdańsk będzie można wylicytować koszulkę Flávio Paixão (nr 28) z podpisami całego zespołu Lechii Gdańsk! Weź udział w aukcji i wesprzyj gdańskie hospicja!

Lechia Gdańsk wspiera akcję Pola Nadziei na Pomorzu 2023 r. Właśnie dlatego przekazała na licytację „domową” koszulkę pierwszego zespołu marki adidas z nazwiskiem Portugalczyka Flávio Paixão. Biało-zielony trykot został podpisany przez wszystkich graczy gdańskiego klubu. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz pomorskich hospicjów.

Ewa Liegman, Prezes Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku:

– Pola Nadziei na Pomorzu to czas, w którym wiosna kwitnie w pełni, przede wszystkim w sercach osób solidaryzujących się z umierającymi. Śmierć przestaje być tematem tabu, a doświadczający jej mogą zobaczyć skalę wsparcia. Osamotnienie musi ustąpić w spotkaniu z tłumem wolontariuszy rozdających słoneczne żonkile. Pola Nadziei na Pomorzu są więc głosem gasnących dzieci i dorosłych, hołdem dla ich życia.

Zapraszamy do licytacji od 10:05 na antenie Radia Gdańsk!

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy