#WRACAMY #WEAREBACK

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku!

Magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy rozświetla Targ Węglowy, ulice Tkacką i Bogusławskiego oraz Zbrojownię i Zespół Przedbramia do 23 grudnia. W świątecznym miasteczku można skosztować potraw różnych kuchni świata, zainspirować się i zakupić prezent, czy skorzystać z atrakcji Zakątka Świątecznych Podróży z Ambersky. Zapraszamy na Jarmark!

Przed nami jeszcze dwa tygodnie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gdańsku. Na odwiedzających czeka ponad 80 stoisk z rękodziełem, z czego większość zlokalizowana jest w Zbrojowni. Po udanych zakupach, podczas których niejeden z nas znajdzie świąteczne prezenty, można oddać się chwili beztroski. Zapewni to Zakątek Świątecznych Podróży z Ambersky.

To specjalne miejsce, gdzie zostały przygotowane atrakcje: symulator VR magiczne sanie św. Mikołaja, Gdańska Karuzela, Koło Widokowe na Ołowiance oraz nowość tego sezonu: spinnig coaster – Wirujące Beczki. Jeden wspólny bilet w promocyjnej cenie ułatwi skorzystanie ze wszystkich atrakcji. Cennik atrakcji dostępny jest na stronie internetowej bozonarodzeniowy.pl.

Tradycyjnie czas umila także Łoś Lucek, który swoimi „sucharami” rozśmiesza niejednego gościa Jarmarku.

Następnie wypada co nieco przekąsić. Można to zrobić na ponad 60 stoiskach z gastronomią, które oferują dania z różnych stron świata. Nie brakuje też dań kuchni polskiej.  Fani słodyczy nie przejdą obojętnie obok holenderskiech poffertjes, pączków, hiszpańskich churrosów czy węgierskich kurtoszy. Zwolennicy smaków wytrawnych mogą wybrać pomiędzy: szprotkami w cieście, pieczonymi kasztanami, pierogami, langoszami czy daniami z serem raclett. Temperaturę podniosą gorąca czekolada czy różnego rodzaju napary herbaciane. Na smakoszy czekają grzańce korzenne, malinowe i pomarańczowe. Najlepiej smakują w oryginalnym kubku Jarmarku Bożonarodzeniowego, który idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów napojów. A co najważniejsze, część przychodu z ich sprzedaży będzie przekazana dla Fundacji Hospicyjnej.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku to także bogaty program artystyczny. Niemal każdego dnia – poza poniedziałkami, które są dniami handlowymi – fani szeroko pojętej sztuki, znajdą coś dla siebie. Program dzienny dostępny jest na bozonarodzeniowy.pl

Na koniec warto przypomnieć, że Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku jest drugim najpiękniejszym w Europie według plebiscytu European Best Christmas Markets 2023.

Na Jarmark zapraszamy od niedzieli do czwartku w godz. 12-20 oraz w piątki i w soboty w godz. 12-21. Do zobaczenia!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi