#WRACAMY #WEAREBACK

Zasady wejścia na Stadion Energa Gdańsk w dniu 19.09.2020r.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów – zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów z wystąpieniem stanu epidemii wprowadzone zostały następujące regulacje dotyczące meczów piłki nożnej PKO Ekstraklasy:

 • Nałożono na widza obowiązek zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się na terenie obiektu. Wyjątek stanowi sprawdzenie tożsamości w punkcie kontroli dostępu do Stadionu lub na żądanie stewardów, konsumpcja żywności i napojów.
 • Kibice muszą siedzieć pojedynczo, tworząc bufor – jedno miejsce nad, pod oraz jedno miejsce z lewej i prawej strony zajmowanego krzesełka.. Obowiązek ten nie dotyczy:
 • widza z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
 • widza z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności,
 • widza z osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,
 • widzów wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

 • Wprowadzono obowiązek elektronicznej sprzedaży biletów w celu uniknięcia gromadzenia się osób oraz konieczności dezynfekowania kolejnych stref stadionowych.
 • Wprowadzono regulaminowy zakaz wnoszenia na obiekt bagażu podręcznego w postaci plecaków i toreb. W celu uniknięcia gromadzenia się osób oraz konieczności dezynfekowania kolejnych stref stadionowych punkt depozytowy w dniu meczowym nie będzie czynny.
 • Nałożono na widza obowiązek zajęcia miejsca siedzącego wyznaczonego na bilecie wstępu. Organizator przypomina o konieczności zachowania bezpiecznego dystansu na trybunach obiektu zgodnie z obowiązującym rygorem sanitarnym. W skrajnych przypadkach zastrzega sobie prawo do możliwości usunięcia kibica z terenu imprezy masowej.
 • Nałożono na widza obowiązek zachowania bezpiecznej odległości w celu zapobiegania grupowania się osób, w tym na udostępnionych parkingach stadionowych, obszarach wejść na stadion, ciągach komunikacyjnych oraz punktach gastronomicznych.
 • Wprowadzono ograniczenia dotyczące korzystania z toalet publicznych, gdzie maksymalna liczba osób przebywających jednorazowo odpowiadać musi liczbie kabin w danym zespole toalet. Stewardzi zobowiązani są do zarządzania kolejkami w taki sposób, aby zachowane zostały możliwie maksymalne odległości pomiędzy osobami oczekującymi.
 • Wprowadzono obowiązek dezynfekcji rąk widzów w punkcie kontroli dostępu do Stadionu oraz weryfikacji ich wiedzy pod kątem ww. obostrzeń.

Wchodząc na Stadion Energa Gdańsk każdy widz podejmuje świadomą decyzję oraz akceptuje ryzyko związane z zagrożeniami epidemiologicznymi, wywołanymi wirusem COVID-19. Kibice zobowiązani są przy tym do przestrzegania ww. warunków i obostrzeń.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi