Zlatan Alomerović przejdzie do Jagiellonii Białystok

Dobiegła końca przygoda Zlatana Alomerovicia z gdańskim klubem. Serbski bramkarz na zasadzie transferu definitywnego przejdzie z początkiem stycznia do drużyny z Podlasia.

– Spędziłem w Gdańsku 3,5 roku. Bardzo się zżyłem z tym miastem i Klubem. Tak już jednak jest w życiu zawodnika, że czasem trzeba zmienić otoczenie, aby móc się dalej rozwijać. Nie jestem usatysfakcjonowany liczbą minut spędzanych na boisku w barwach Lechii. Mało grałem, a rola głównie rezerwowego zawodnika mnie nie satysfakcjonuje. Dlatego zdecydowałem się na zmianę otoczenia. Chcę podziękować Lechii za ten wspólny czas współpracy, trenerom i kolegom z drużyny za chwile radości. Dziękuję też Klubowi, że nie robił mi trudności i znaleźliśmy satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie. Zabieram z Gdańska bardzo dobre wspomnienia i będę trzymał kciuki za kolegów i drużynę. Do zobaczenia na ligowym szlaku – powiedział na pożegnanie z Lechią Zlatan Alomerović.

Bramkarz rozegrał w biało-zielonych barwach łącznie 24 mecze w Ekstraklasie i zaliczył 13 występów w Pucharze Polski. Z gdańskim Klubem Alomerović zdobył w maju 2019 roku Puchar Polski, po wygraniu finałowego meczu na Stadionie Narodowym właśnie z… Jagiellonią Białystok.

Zawodnik przebywa obecnie na przerwie urlopowej, zaś po Nowym Roku rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej już ze swoim nowym zespołem z Podlasia.

Zlatanowi dziękujemy za grę dla Biało-Zielonych i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi