Zmiana w planach sparingowych

Drużyna gdańskiej Lechii nadal przebywa w Turcji, gdzie przygotowuje się do rozgrywek rundy wiosennej. Biało-Zieloni rozegrali już dwa sparingi, a kolejne dwa miały odbyć się w ten weekend. W związku ze zmianą planu treningowego, jeden z nich został odwołany.

Jedenaście dni obozu przygotowawczego już za zawodnikami Lechii Gdańsk. Oprócz treningów, Biało-Zieloni sprawdzają swoje umiejętności podczas sparingów. Dwa z nich zostały już rozegrane. Pierwszy z FC Botosani zakończył się wynikiem 3:2. Bramki dla Lechii strzelili Ilkay Durmus, Bassekou Diabate i Kacper Sezonienko. Drugi sparing przeciwko drużynie Czornomoreć Odessa nie zakończył się pomyślnie dla gdańszczan i to drużyna przeciwnika świętowała wygraną 2:0.

Plan sparingów zakładał, że drużyna Lechii zmierzy się z zespołem Achmat Grozny w sobotę, 22 stycznia, a dzień później z gruzińskim Dynamo Batumi. Z powodu zmiany planu na ostatnie dni przygotowań, zespół Lechii Gdańsk rozegra jedynie mecz przeciwko Achmatowi Grozny w wymiarze 4 x 30 minut i nie zagra niedzielnego sparingu przeciwko Gruzinom.

W niedzielnych planach drużyny Lechii jest jednostka treningowa o charakterze regeneracyjnym. Następnego dnia Biało-Zieloni powrócą do Polski, gdzie będą kontynuować przygotowania do rundy wiosennej na gdańskich obiektach sportowych.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi