04
wrz
2020

Zwycięski sparing w Płocku

W meczu sparingowym Lechia Gdańsk pokonała w Płocku tamtejszą Wisłę 3:1. Spotkanie zostało rozegrane w formule 4×30 minut.

Obaj trenerzy dogadali się, że spotkanie zostanie rozegrane na nietypowych zasadach, tak aby do maksimum wykorzystać możliwość zmierzenia się z ligowym rywalem. Szkoleniowcy mocno rotowali składem, a Piotr Stokowiec zdecydował się na wystawienie czterech różnych zestawień drużyny w każdej z zaplanowanych kwart.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk 1:3

Bramki: Tuszyński 77′ (rzut karny) – Haydary 16′, Paixao 26′, Zwoliński 104′ (rzut karny)

Żółte kartki: Sopoćko, Conrado